• |
ide | kryesore

Çfarë po ndodh mes Luizit dhe Kiarës

Paparazzi, Slider

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë çifti më i përfolur i vitit. Eksperienca e tyre në “Big Brother” bëri që ata të dashurohen e në fund romancën e tyre ka kurorëzojnë në martesë.


Pas daljes nga shtëpia e famshme, aludimet se martesa ka marrë fund e se janë ndarë, ishin të shumta. Mirëpo, Kiara ka vendosur t’i hedhë poshtë aludimet duke postuar një foto me Luizin.


Krah saj shkruan: U ndamë prapë!

Kujtojmë se pas eksperiencës në “BBV”, Luizi ka nisur koncetet dhe projektet muzikore, ndërsa Kiara përflitet se do drejtojë një emision në “Top Channel”.2 Comments

  1. Hall i madh na ka zene .Si do ja bejme tani? O burra ne proteste.Nuk eshte gje e vogel kjo,si rrogat apo pensionet,per ato se cajme koken,por jo per lumturine e Luizit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *