• |
ide | kryesore

Ekrani bie mbi maturantet në Tiranë, pësojnë thyerje të gjymtyrëve (Video)

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një shkollë private në kryeqytet, në momentin kur po diplomoheshin maturantët.


Led-Wall i vendosur pas nxënësve ekselente është shkëputur dhe ka rënë mbi vajzat.


Siç shihet edhe nga pamjet e ‘JOQ’, rënia ka qenë e fortë dhe vajzat janë shembur në tokë.


Vajzat janë dërguar në spitalin e Traumës, teksa raportohet se kanë thyerje të gjymtyrëve dhe lëndime të tjera në trup.

Në lidhje me këtë ngjarje nuk ka një raportim nga policia.4 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *