• |
ide | kryesore

Beyoncé reagon ndaj pjesëmarrjes së vajzës së saj në turne

Paparazzi, Slider

Beyoncé i bëri homazhe vajzës Blue Ivy pas paraqitjes surprizë të 11-vjeçares gjatë turneut të saj  “Renaissance”.


“Vajza ime e bukur”, ka shkruar këngëtarja e “Break My Soul” në një seri fotosh të Blue në skenë në Paris. “Jam shumë krenare dhe mirënjohëse që jam mamaja jote. Na sjell kaq shumë gëzim, engjëlli im i ëmbël”, shtoi ajo.


Vajza e Beyonce dhe bashkëshorti Jay-Z doli gjatë këngës së fitueses së Grammy “My Power”. Fansat e quajtën momentin e spektaklit si “ikonik”, ndërsa vërshuan komentet e këngëtares “Cuff It” në Instagram. “Ne jemi të gjithë shumë krenarë për ty, Blue Blue. Ishe kaq trime”, shkroi një fans.”Imagjinoni të ktheheni në shkollë në vjeshtë dhe mësuesi t’ju pyesë se çfarë bëtë këtë verë dhe ju t’ua tregoni këtë ,” vuri në dukje dikush. Turneu shënon të parin e këngëtares që nga viti 2016. Beyoncé performoi për herë të parë në pesë vjet në Dubai në janar. Blue gjithashtu iu bashkua nënës së saj në skenë për  shfaqje, duke kërcyer gjatë “Brown Skin Girl”. Është e paqartë se sa shfaqje të tjera Blue do të bashkohet përgjatë turneut, por duket se fansat janë gati për më shumë./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *