• |
ide | kryesore

Makina përplas për vdekje 35-vjeçarin me biçikletë në Kurbin

Arkiva, Lajme, Të fundit
Aksident në Klos, humb jetën këmbësori, Greqi

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë të Ura e Presës, pranë fshatit Adriatik, Kurbin, në një rrugë rurale.


Një automjet i paidentifikuar ka marrë përpara një biçikletë dhe më pas është larguar nga vendi i ngjarjes.


Drjetuesi i biçikletës është identifikuar si Anton Curraku, 35-vjeçar, i cili është marrë nga ambulanca dhe është nisur për në spitalin e Lezhës, por për fat të keq ka ndërruar jetë rrugës.

Policia e Kurbinit po punon për gjetjen e drejtuesit të automjetit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *