• |
ide | kryesore

Pas 5 orësh në polici, lirohet drejtori i Ujësjellësit në Shkodër

Lajme, Të fundit

Pas 5 orësh në komisariat, lirohet drejtori i Ujësjellësit në Shkodër dhe njëkohësisht nënkryetari i Forumit Rinor të Partisë Demokratike, Arvit Bushati. Pasi doli nga ambientet e policisë, Bushati është shprehur se ky është një sulm i hapur politik që kërkon të intimidojë demokratët e Shkodrës.


Ai ka thënë se ka bërë një padi ndaj policisë së Shkodrës për këtë shoqërim që sipas tij ka qenë i paligjshëm. Ende nuk dihen arsyet e shoqërimit të Bushatit në komisariat.
2 Comments

  1. Beje publik arsyen e shoqerimit se na rrujte karin.
    Qe Ramushit duhet me ja qi tane familjen ajo dihet por eshe ti duhet te jesh me i sakte kur flet se mileti ste kupton.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *