• |
ide | kryesore

Kim Kardashian, në një lidhje të re dashurie

Paparazzi, Slider
Kim Kardashian

Kim Kardashian ka zbuluar së fundmi detaje nga jeta e saj personale.


Ajo la të kuptohet për një lidhje të re me një burrë misterioz, me nofkën “Fred”, në një promo për episodin “Kardashians” të javës së ardhshme. “Miqtë e mi donin që unë të takohesha me dikë,” i tha ajo Scott Disick në klipin, të cilin Hulu e publikoi të enjten.


Kardashian qeshi kur Disick propozoi emrin e fshehtë. “Le ta quajmë këtë djalë ‘Fred’,” tha krijuesi i Talentless. “A i plotëson ai standardet?” Themeluesja e  Skims u përgjigj: “Oh, po i plotëson standardet!” Më vonë , Kim u kap në kamera duke shkruar mesazhe dhe duke buzëqeshur gjatë një rrëfimi.

Kur një producent e pyeti nëse ajo po i dërgonte mesazhe “Fredit”, personaliteti televiziv u përgjigj: “Po”. Gjatë sezonit 2 të serialit vitin e kaluar, Kardashian në mënyrë të ngjashme pranoi se kishte shkruar mesazhe me Pete Davidson. Ajo filloi të takohej me alumin “Saturday Night Live” në tetor 2021, dhe dyshja u ndanë  nëntë muaj më vonë.

Davidson, i cili që atëherë ka vazhduar me Chase Sui Wonders, herë pas here shfaqej në shfaqje gjatë romancës së tyre. Në episodin e së enjtes, sipërmarrësja shpjegoi pse komediani  mbeti kryesisht jashtë kamerave. “Është e vështirë kur fillon të takohesh me dikë dhe je në një reality show, kështu që unë dhe Pete e bëmë atë bisedë menjëherë,” kujton ajo./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *