• |
ide | kryesore

VIDEO/ Çfarë të puthure që i bën Rama italianes Xhorxhia Meloni

Arkiva, Lajme, Syri i Lapsit, Të fundit, Video
Rama puthje Meloni

Nuk është hera e parë për Edi Ramën që bie në sy nëpër samite ndërkombëtare mes homologëve të tij të huaj. Kësaj radhe, vëmëndjen e ka marrë me një puthje që i ka dhënë kryeministres italiane Giorgia Meloni mes liderëve të tjerë të ftuar në një takim në Moldavi. Skena është filmuar nga kryeredaktorja e Euroactiv, Aneta Zachová, e cila e ka quajtur “një sulm” atë që Rama i ka bërë Melonit.


“Arrita të kap se si kryeministri shqiptar Edi Rama ‘sulmoi’ kryeministren italiane Giorgia Meloni”, shkruan Aneta Zachová në Twitter. Video më poshtë:
26 Comments

  1. Puthja eshte kultur. Por disa vleresojne ate si te pamoralshme ndersa plumbat e Saliut kunder popullit i quajne normale

  1. ketij ja ngulte dash peza cdo nate,e pelliste si krric.u cu katunari e kujtoi se po i vidhnin kerricin,kur cte shikoj.horror seksual.

 1. ky esht si ata idiotet e deshtuar ne jete qe nuk arrijn te terheqin vemendje me inteligjencen e tyre po e bejn me budallalleqe e deri ne krime

 2. Pavaresisht se eshte nje sjellie prej karagjozi, perseri, pse mos ta beje. Ka nenshtruar nje popull te tere, i pate zgjedhjet e fundit- harta e gjitha mavi; vjedh nje popull ne te gjithe format- mjafton t’i referoheni raporteve te KLSH-se; ka nje kabinet te perbere me njerzit me delitante qe ka pasur ndonjehere Shqiperia ne historine e saj; mban raporte te fshehta dhe te dukshme me faktor te rendesishem nderkombetar qe i mbajne anen, dhe ne fund ai qeveris vendin prej 10 vitesh, me mundesine per nje mandat tjeter, thjesht shtyrje kohe per te dmth dhe Shqiperia shkon mbrapa, sigurisht.
  Si gjithmone, shqipot shquhen per shpirtin luftarak te perparimit dhe kulturen e larte demokratike.

 3. Kur ta degjoni qe Meloni ka filluar procedurat e divorcit me burrin pas perdhunimit te Ramsesit.
  Ky koqa mendon se kjo nuk quhet perdhumin sipas zedhensit te FBI Ngjeles ne fillim eshte perdhumin pastaj eshte kenaqesi.
  Vetem per te bere show Ramsesi eshte gati te fuse gishti ne bythen e vete dhe te hidhet perpjet qe te qeshin te tjeret😂😂🤮🤮

 4. Ska faj i shkreti .se ka kujtuar se jane kto zuskat e kabinetit te tij .Kshtu ashte kur ske kohe te mjaftushme te marrish dozen e sakte.por nga nxitimi nuk e merr te plote

 5. Berisha nuk është kthyer në parti të fitoj pushtetin, por të mbaj peng opozitën për hallin e tij.
  Problemi që ka opozita me të, nuk është se ai nuk e di se I prish punë opozitës. Problem është se ai e di shumë mirë që I prish punë opozitës dhe ndaj është I vendosur ta mbaj peng at. Ai është një pengmarrës që mendon se mund të shpëtoj duke mbajt peng opozitën. Dhe ky nuk është keqkuptim I tij. Kjo është bindja e tij.Manjakeft seksuale shpellkare cecene maloke po masturbohen me kete puthje te rames

  1. Ky Berisha mos te ka qirë gjë të tëmë ? Që në cdo shkrim pa lidhje me të, atë komenton. C’hyn këtu Berisha ?

 6. Pse Berisha dhe argatët e tij politiko-mediatikë, mërziten pas çdo arrestimi të zyrtarëve të lartë?kush i pergjigjet kesaj pyetj fiton tre byreqe me mish falas,te Emingranti te ka shkerdhyer mamin vajzen motrat babin vellain per 30 vjet qe e mbron ne cdo shkirim

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *