• |
ide | kryesore

Berisha zbulon sloganin e ri/ “Pa zgjedhje të lira, nuk ka zgjidhje”

Lajme, Të fundit

Zgjedhje të lira, nuk ka zgjidhje”, ky është slogani i ish kryeministrit Sali Berisha, të bërë publik sot në një konferencë për gazetarët.


Ky slogan vjen pas zgjedhjeve të 14 majit ku koalicioni “Bashkë Fitojmë” mori vetëm 7 bashki.


Sakaq Berisha ka vijaur me akuzat se këto zgjedhje kanë qenë të manipuluara.

Pas nesh është baneri me sloganin e ri pas zgjedhjeve të 14 majit. Pa zgjedhje të lira, nuk ka zgjidhje”, e nisi fjalën e saj zëdhënësja e tij, Floriana Garo në daljen e përjavshme para mediave.6 Comments

 1. Ne 2025. Kur ti Sali me siguri do ta fusesh, prap ne vrim te miut Ramen.
  Rama do fitoj 100 deputet. Ti nja 30. Ama rendesi ka qe ti do jesh deputet edhe nje mandat tjeter, bashke me Mulin Paloqen Jozi Mondi…….E keshtu u shty dhe nje 4 vjeçar. Pastaj te tjerat s kan rendesi.

  1. pse svoton ti ta heqesh ramen ? pse sja dha arlindit gjithe tirana psh po nje jese votuan kelliren dhe tjerat i rregulloi kellira vete?

   me siguri qorri ska kapacitet apo qorri eshte vegel e lali erit ?

   cmimet kan ik kacafiu , populli voton kelliren, ti nuk hyn ne llogari sepse je fugshqyer

   1. Gomar i narkonevojtores sè majtè gangstereske,ofendues njèjtè sikur gangsteri kryeministèr ramoviç,moravec qè e etiketon doktorin me atè gjuhè rugaçèrie ,po koha juaj èshtè tani,koha e rugaçève tè rilindjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *