• |
ide | kryesore

Kim Cattrall reagon ndaj rikthimit në Sex and the City

Paparazzi, Slider

Kim Cattrall ka thyer heshtjen e saj pas lajmit  se ajo do rikthehet në Sex and the City, And Just Like That…, duke i bërë homazhe karakterit të saj ikonik.


Aktorja hyri në Instagram dhe thjesht shkroi postimin, “Gëzuar Pride Day,”. Është hera e parë që Cattrall’s konfirmon lajmin e madh. Ajo  do të shfaqet në një finale  për sezonin e dytë të And Just Like That… Max gjithashtu konfirmoi lajmin në rrjetet sociale, duke postuar  në Twitter, “Secret’s out…”


Sipas Variety, Kim xhiroi vetëm një skenë për episodin dhe e filmoi atë brenda një dite në mars. Aktorja luajti si publicistja e zjarrtë për gjashtë sezone në serialin HBO – së bashku me Sarah Jessica Parker si Carrie Bradshaw, Cynthia Nixon si Miranda Hobbes dhe Davis si Charlotte York Goldenblatt. Cattrall gjithashtu ripërsëriti personazhin për dy filma pasues. Sidoqoftë, personazhi i saj u largua nga faqja  kur spinoffi  And Just Like That nisi në vitin 2021.

“SATC” ndoqi katër miket që lundronin në jetën e tyre në qytetin e Nju Jorkut, aktorja  sugjeroi në vitin 2004 se gjërat ishin shumë të ndryshme në prapaskenë. “A jemi ne miqtë më të mirë? Jo”, deklaroi  ajo për dinamikën e tyre, për Telegraph. “Ne jemi aktore profesioniste.” Edhe pse aktoret luftuan thashethemet për mosmarrëveshje në vitet në vijim, gjërat me sa duket arritën kulmin pasi Cattrall u pushua nga  një film i tretë “Sex and the City” për shkak të “kërkesave” të saj financiare./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *