• |
ide | kryesore

KQZ jep mandatet për 6 kryetarë të rinj në disa Bashki të vendit

Lajme, Të fundit

KQZ i jep mandatin kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.


Po ashtu, mandati i është dhënë zyrtarisht dhe Emirjano Sakos në Bashkinë e Durrësit, Pjerin Ndreut në Lezhë si dhe Sotiraq Filos në Korçë.


Mandatet e dhëna nga KQZ:

Lezhë- Pjerin Ndreu

Durrës- Emirjana Sako

Tiranë- Erion Veliaj

Korçë- Sotiraq Filo

Vlorë- Ermal Dredha

Krujë- Artur BushiLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *