• |
ide | kryesore

E rëndë në Përmet, 24-vjeçari mbyt për vdeκje nënën e tij

Lajme, Të fundit
Shkodër

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Përmet mbrëmjen e kësaj së shtune. Një i ri 24-vjeçar ka mbytur nënën e tij. 24-vjeçari i identifikuar si A.M., dyshohet se ishte në gjendje depresioni kur ka mbytur nënën.


Pasi kreu ngjarjen makabër, ai u arratis nga vendngjarja dhe u kap nga policia pak kohë më vonë. Sakaq, në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe vijon puna për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.
2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *