• |
ide | kryesore

Plagosje në Tiranë, pas sherrit goditet me thikë 24-vjeçari

Lajme, Të fundit
Grabitet me armë 40 mijë euro një pikë transfertash parash në Tiranë, autori largohet me biçikletë

Një 24 vjeçar është plagosur me thikë në Tiranë. Pas një konflikti në rrugën “Dine Hoxha”, shtetasi D. H. dyshohet se ka goditur me mjet prerës shtetasin A. T., 24 vjeç. Më pas ai është larguar nga vendi i ngjarjes.


Si pasojë 24-vjeçari është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor po punon për kapjen e autorit të dyshuar dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *