• |
ide | kryesore

Aksident masiv në Qerret, përplasen 4 makina

Arkiva, Lajme, Të fundit
Aksident në autostradën Tiranë-Durrës

Një aksident sapo ka ndodhur në afërsi të Qerretit në Kavajë. Burimet bëjnë me dije se janë përfshirë plot katër makina.


Policia dhe ambulanca janë nisur drejt vendit të ngjarjes.


Nuk dihet ende nëse ka të lënduar.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *