• |
ide | kryesore

Merr flakë makina në autostradën Tiranë-Durrës, shpëton pa u lënduar shoferja

Lajme, Të fundit

Paraditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës, ka marrë flakë në lëvizje e sipër dhe është djegur automjeti me drejtuese shtetasen A. D., dhe si pasojë e zjarrit ka vetëm dëme materiale.


Nga veprimet paraprake dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet.


Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *