• |
ide | kryesore

Sherr mes bandave në Itali, plagosen me thikë tre shqiptarë

Arkiva, Lajme, Të fundit
euro, Itali, sherr

Një sherr mes disa të rinjve ka ndodhur në Itali. Mediat e huaja shkruajnë se ngjarja ka ndodhur në Milano, ndërsa tre shqiptarë kanë mbetur të plagosur.


Ngjarja dyshohet se ka ndodhur mesa bandave rivale, shqiptare dhe afrikane.


Pas konfliktit sherri degjeneroi në përdorimin e thikave, ndërsa njëri prej tre shqiptarëve të plagosur ndodhet në spital në gjendje të rëndë.

Sakaq autoritetet po punojnë për kapjen e autorëve , të cilët theksohet se janë anëtarë të bandës afrikano-veriore.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *