• |
ide | kryesore

Temperatura deri në 26 gradë dhe reshje në këto zona

Lajme, Të fundit
Parashikimi i motit : Pjesa e parë e ditës nis me diell, por përfundon me shi

Moti gjatë ditës së sotme do të jetë me vranësira mesatare të pasuara nga reshje në formën e stuhive dhe rrebeshe lokale në zonën malore dhe qendrore.


Temperaturat minimale do të luhaten 10-15 gradë, temperaturat maksimale parashikohen me rënie 20 -21°C në veri , 22 -26°C në zonën e ulët dhe zonat pranë bregdetit.


Bregdeti nuk pritet që të përfshihet gjatë ditës së sotme nga reshje shiu.

Era do të jetë me drejtim Jug-Perëndim me shpejtësi 7 m/sek dhe dallgëzim të forcës 2 ballë në det të hapur.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *