• |
ide | kryesore

Vdekja e 9-vjeçarit në Bërxullë, arrestohen 2 shoferët e makinave

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
Bërxullë

Policia e Tiranës njoftoi se në lidhje me aksidentin e ndodhur në Bërxullë, pasditen e së shtunës specialistët e Qarkullimit Rrugor arrestuan shtetasit N. A., 63 vjeç, banues në Kodër Kamzë, dhe E. H., 30 vjeç, banues në Paskuqan.


“Shtetasi N. A., duke drejtuar automjetin tip “Toyota”, në gjendje të dehur, është përplasur me automjetin tip “Dacia”, me drejtues shtetasin E. H. Nga përplasja automjeti tip “Toyota” ka dalë nga rruga dhe është përplasur me murin e një lokali duke aksidentuar një shtetas të mitur 9-vjeçar.


I mituri nga dëmtimet e marra ka ndërruar jetë në vendngjarje. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale” – thuhet në njoftimin e policisë. ©LAPSI.al

Aksidenti fatal në Bërxullë/ 7-vjeçari ndodhej në lokalin e babait kur  makina goditi murin – BoldNews.al Aksident i rëndë në Tiranë, humb jetën fëmija - Tv Klan

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *