• |
ide | kryesore

Aksident i rëndë në rrugën Elbasan-Librazhd/ Përplaset këmbësori

Lajme, Të fundit

Një aksidnet ka ndodhur mesditën e kësaj të hëne në aksin rrugor Elbasan-Librazhd.


Sipas informacioneve paraprake mësohet se aksidenti ka ndodhur në afërsi të zonës të quajtur “Labinot Fushë”, ku një automjet ka përplasur një shtetas, identiteti i të cilit ende nuk dihet.


I plagosuri është nisur menjëherë drejt spitalit dhe ndodhet në gjendje të rëndë për jetën. Ndërkohë, policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të aksidentit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *