• |
ide | kryesore

Bardhi mbledh grupin parlamentar të PD, 16 deputetët që marrin pjesë

Arkiva, Lajme, Të fundit
Bardhi

Kryetari i grupit parlamentar të PD-së, Gazment Bardhi ka mbledhur grupin parlamentar për të diskutuar situatën politike të kësaj force pas zgjedhjeve të 14 majit si dhe procesin e riorganizimit.


Mbledhja vjen pak ditë pasi ish kryetari i PD-së, Lulzim Basha ka nisur një tur takimesh ku ka lënë të hapur mundësinë për të garuar sërish kur kjo forcë politike të hapë garën.


Gazetari Osman Stafa bën të ditur se të pranishëm janë 16 deputetë, ndërkohë që mungojnë Enkelejd Alibeaj, Jorida Tabaku, Kreshnik Çollaku, Flutura Açka dhe Merita Bakiu.

Deputetët e pranishëm

Arbi Agalliu

Xhelal Mziu

Qani Xhafa

Dhurata Cupi

Helidon Bushati

Ferdinand Xhaferri

Bledjon Nallbati

Zheni Gjergji

Lefter Geshtenja

Saimir Korreshi

Andia Ulliri

Ramadan Likaj

Gazment Bardhi

Flamur Hoxha

Dash Sula

Ori nebiaj

Mungojnë për shkak të një vizite në Maqedoni

Jorida Tabaku

Kreshnik Çollaku

Flutura Açka

Mungon për shkak se i është bashkuar protestës në Borizanë

Merita Bakiu1 Comment

  1. Keto jane kufomat+ (lulekurva dhe alibajga) e perdhunuara nga nekrofilet toaball ramut dhe gjikmut diarrea!
    Skeni pare gje akoma.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *