• |
ide | kryesore

Tiranë, përfshihet nga flakët një pallat

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
usluga, tirane, pallat, zjarr

Një pallat në Tiranë është përfshirë nga flakët pasditen e sotme, në rrugën “Reshit Petrela”.


Sipas informacioneve të para, zjarri ka rënë në një ndërtesë te kompleksi Unsluga, i cili ndodhet pranë zyrave të SPAK.


Arsyeja e zjarrit nuk bëhet e ditur. Policia dhe zjarrfikësja kanë arritur në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për shuarjen e flakëve. Nuk ka ende informacione për dëme materiale apo persona të lënduar.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *