• |
ide | kryesore

Emrat/ Dy deputetë japin dorëheqjen nga Kryesia e PD-së

Lajme, Të fundit

Pas nënkryetares së PD-së, Jorida Tabaku, kanë dhënë dorëheqjen edhe dy anëtarë të tjerë të kryesisë.


Deputetët e dorëhequr janë Flamur Hoxha dhe Ori Nebiaj.


Flamur Hoxha është larguar nga posti si sekretar organizativ.

Kujtojmë se gjatë votimit të mbrëmjes së djehsme Flamur Hoxha votoi kundër hapjes së menjëhershme të garës për kryetar të PD-së, ndërsa Ori Nebiaj abstenoi.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *