• |
ide | kryesore

Ricky Martin në Tiranë me 20 Korrik

Paparazzi, Slider

She livin’ la vida loca


Sikurse është përfolur orët e fundit ylli i muzikës latine Ricky Martin do vijë në vendin tonë.


Lajmi është konfirmuar sot nga kryeministri Edi Rama i cili përmes një postimi në mediat sociale ka zbuluar se Ricky do performojë në Tiranë më 20 korrik, në sheshin “Skëndërbej”.

Ylli botëror i muzikës në kuadër të turit të tij “RICKY MARTIN SYMPHONIC”, ka vendosur që të bëjë një ndalesë të vogël edhe në Shqipëri. Ai do të shoqërohet nga Orkestra Kombëtare e Tiranës dhe grupi i tij për të sjellë më të mirën e muzikës së tij.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *