• |
ide | kryesore

Taylor Swift, e lënduar nga ndarja me Matty Healy

Paparazzi, Slider

Taylor Swift performoi  baladat e ndarjes të dielën mbrëma në mes të ndarjes së saj dhe Matty Healy.


Këngëtarja “I Don’t Wanna Live Forever” dukej “në prag të qarjes” ndërsa performonte këngën e 2016 për një audiencë të Chicagos në Soldier Field. Ndjekësit e koncerteve të Eras Tour reaguan ndaj performancës emocionale në internet. “Dikush t’i thotë asaj se nuk duhet t’ia bëjë vetes nëse nuk është gati,” shkroi përdoruesi i Twitter. “Ne mund të shijojmë change, superman, dorothea,  dhe këngë të tjera.”


Të tjerë e lavdëruan Swift-in që nuk i fshehu “emocionet e saj ”, duke shkruar: “Isha atje dhe e pashë atë emocionale, gati duke qarë”. Një tjetër vuri në dukje se grupi i Healy-t, The 1975, performoi “102”, një tjetër baladë emocionale, mbrëmjen e ardhshme në Vjenë. “Midis Taylor-it që duket sikur ishte gati të qante  gjatë ‘I don’t Want to Live Forever’ dhe Matty duke luajtur ‘102’, është një kohë e trishtuar të jesh një Taylor dhe një fans i vitit 1975,” shkroi përdoruesi i mediave sociale.

Këngëtarët u lidhën për herë të parë në mënyrë romantike në maj, menjëherë pasi u publikuan lajmet për ndarjen e Taylor nga Joe Alwyn.Ndërsa ajo dhe Healy nuk e konfirmuan kurrë lidhjen e tyre, dyshja u fotografuan në shumë raste – madje u panë duke u puthur nga një dëshmitar okular gjatë një takimi me Casa Cipriani muajin e kaluar./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *