• |
ide | kryesore

Arrestohet 62-vjeçari në Vlorë/ Hyri me forcë në një banesë dhe vodhi pajisjet elektroshtëpiake

Lajme, Të fundit
Në kërkim për plagosje të rëndë, arrestohet i riu në Vlorë

Një 62-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Vlorës, pasi akuzohet për vjedhje të një banese. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se pas hekurave përfundoi shtetasi me inicialet K.L., banues në Vlorë.


Ai dyshohet se ka hyrë me forcë në një banesë (pronarja e së cilës aktualisht nuk banon aty) me pretendimin se është e vetja dhe ka vjedhur një pajisje eletroshtëpiake.


Materialet iu referuan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *