• |
ide | kryesore

Zbulohen të tjera detaje nga romanca e Shakira dhe Hamilton

Paparazzi, Slider

Shakira dhe Lewis Hamilton janë në fazat e hershme të lidhjes, sipas një raporti të ri.


Një burim i tha revistës People se këngëtarja “Hips Don’t Lie” po argëtohet me vrapuesin e F1 pas ndarjes së saj nga Gerard Pique vitin e kaluar. “Ata po kalojnë kohë së bashku”, tha një burim i afërt me të dyja palët. “Është argëtuese dhe flirt.”


Lajmet e tyre romantike vijnë pasi të dy u panë duke kaluar kohë së bashku si në Spanjë ashtu edhe në Miami. Shakira, mori pjesë në Çmimin e Madh të Spanjës në F1 në Barcelonë, ku Hamilton  doli në vendin e dytë. Menjëherë pas kësaj, dyshja dolën për darkë dhe pije me një grup miqsh, përfshirë Fai Khadra, dhe mund të shiheshin të qetë me njëri-tjetrin në një foto. Muajin e kaluar, artistja  u pa duke shijuar një ditë me varkë me Hamilton në Miami.

hakira dhe Piqué, me të cilët ajo ka djemtë Sasha dhe Milan, u ndanë. Futbollisti e tradhtoi me të dashurën e tij tashmë Clara Chia Marti. Këngëtarja e “Waka Waka” u “shkatërrua kur mësoi se Chiara kishte qenë në shtëpinë e tyre”, tha më parë një burim.“Është shkatërruese për të të mësojë se kjo lidhje kishte vazhduar për shumë më gjatë nga sa e imagjinonte ajo.”Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *