• |
ide | kryesore

Sherr mes të rinjve në Tiranë, plagoset 14-vjeçari

Lajme, Të fundit
Arrestohet drejtori i Shërbimit Zjarrfikës në Cërrik

Një sherr mes disa të rinjve është regjistruar këtë pasdite në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur te “5 Maji”. Mësohet se 2 të mitur janë përfshirë në një konflikt. Sherri me dy 14-vjeçarëve ka qenë i momentit.


Njeri nga adoleshentet ka marre disa plage, pasi eshte goditur edhe me sende te forta. Ai është transportuar për në spital për ndihmë mjeksore. Ndërkohë i riu që ka nisur konfliktin është shoqëruar në polici.


Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 10.06.2023, rreth orës 19:20, në rrugën “5 Maji”, janë konfliktuar dy të mitur të moshës 14 vjeç.

Si pasojë njëri prej tyre është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve, ndërsa tjetri është shoqëruar në komisariat për veprime të mëtejshme procedurale.

Gjatë kontrollit të njërit prej të miturve është gjetur një pajisje elektroshok.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjesLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *