• |
ide | kryesore

Tjetër sherr në Tiranë/ Dy persona përfundojnë në spital

Lajme, Të fundit
Aksident në Tiranë/ Automjeti humb kontrollin dhe përfundon në lokal, plagosen babë e bir

Konfliktet mes të rinjve në Tiranë nuk kanë të sosur. Dy persona janë zënë në zonën e Unazës së Re. Për pasojë të dy ata janë dëmtuar dhe janë dërguar në spital.


Sakaq ka shkuar në spital për kontroll mjekësor bashkëshortja e shtetasit A. T., (shtatzanë) e cila ka qenë e pranishme gjatë konfliktit.


Njoftimi i policise:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 10.06.2023, rreth orës 19:00, në Unazë të Re, janë konfliktuar shtetasit Xh. G., dhe A. T., të cilët si pasojë janë dëmtuar dhe ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve. Gjithashtu ka shkuar në spital për kontroll mjekësor bashkëshortja e shtetasit A. T., (shtatzanë) e cila ka qenë e pranishme gjatë konfliktit.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *