• |
ide | kryesore

Gjendet një gomone në Vlorë, dyshohet se do përdorej për trafik të lëndëve narkotike

Lajme, Të fundit


Një gomone është gjetur në një fermë në fshatin Babicë në Vlorë. Mjeti lundrues u gjet gjatë një kontrollit të ndërmarrë nga efektivët e operacionales, antidrogës dhe forcave shqiponja.

Ndërkohë, mbrëmjen e djeshme, policia kontrolloi edhe disa banesa në qytet që kanë lidhje me pronarët e fermës ku u gjet gomonia. Sipas burimeve dyshohet se ajo mund të jetë përdorur ose do të përdorej për trafik të lëndëve narkotike.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *