• |
ide | kryesore

Megan Fox heq tatuzhin dedikuar aktorit

Paparazzi, Slider

Megan Fox po ecën përpara. Aktorja  bëri një tatuazh të ri në ijën e saj të djathtë, i cili mbulon artin e mëparshëm të trupit që ajo kishte për nder të ish-bashkëshortit të saj, Brian Austin Green.


Të martën, artisti i tatuazheve Jesse, pronari i SYZYGY Precision Tattooing në Los Angeles, Kaliforni, ndau një foto të bojës së re të Fox.“Tatuazh i @meganfox ” ka shkruar ai poshtë fotos, duke ndarë artin e gjarpërinjve dhe luleve. “Ishte në gjendje të fshihte plotësisht tatuazhin e vjetër nën gjarpërin dhe lulet e reja që donte. Shumë mirënjohës për të gjithë mundësinë që më ka dhënë tatuazhi dhe të gjithë njerëzit e lezetshëm që kam takuar gjatë rrugës Faleminderit për besimin tuaj @meganfox. ” Aktorja më parë kishte të shkruar emrin “Austin”.

Fox dhe Green u ndanë në maj 2020 pas gati 10 vitesh së bashku. Ish-ët kanë djemtë Noah, 10, Bodhi, 9 dhe Journey, 6. Aktorja e Johnny & Clyde që atëherë ka kaluar në një lidhje afatgjatë,  me Machine Gun Kelly, emri i vërtetë i të cilit është Colson Baker. Ndërkohë, Green është në një lidhje afatgjatë edhe me balerinën Sharna Burgess. Çifti mirëpriti djalin Zane në qershor 2022. Aktori është gjithashtu baba i djalit 21-vjeçar Kassius./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *