• |
ide | kryesore

Ndahen Ariana Grande dhe Dalton Gomez

Paparazzi, Slider


Ariana Grande dhe Dalton Gomez po divorcohen sipas Page Six.

Burime pranë këngëtares së “7 Rings” dhe agjentit të pasurive të patundshme thonë se ata janë ndarë që nga janari – por kanë mbetur miq. “Ata e morën vendimin së bashku,” ndan një i brendshëm. “Ata kishin probleme para janarit, por duan të mbeten miq.

Gomez vizitoi Grande  në xhirimet e “Wicked” në Londër në një përpjekje të fundit për të shpëtuar martesën e tyre, por “nuk funksionoi”, ndan burimi. “Ata kanë qenë miq vërtet të mirë gjatë gjithë procesit dhe miqtë dhe familjet e tyre janë përpjekur t’i mbrojnë ata.

Artistja ndezi thashethemet se dyshja kishin probleme martesore kur ajo u shfaq në Wimbledon gjatë fundjavës pa unazën e saj të martesës. Hera e fundit që këngëtarja e “God Is a Woman” u pa me unazën e saj në publik ishte në prill në koncertin e Jeff Goldblum në Londër.

Ish cifti u martuan fshehurazi në maj 2021 në shtëpinë e saj në Montecito, Kaliforni. “Ishte e vogël dhe intime – më pak se 20 persona. Dhoma ishte aq e lumtur dhe plot dashuri”, tha përfaqësuesi i saj për People në atë kohë. “Çifti dhe të dyja familjet nuk mund të ishin më të lumtur.”/Lapsi.al

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *