• |
ide | kryesore

Dafi heq papritmas Sarën dhe Ledrin nga Instagram

Paparazzi, Slider
Dafi


Ditët e fundit është rikthyer në qendër të vëmendjes romanca e dikurshme e Dafina Zeqirit me Ledri Vulën. Shkak u bënë këngët e fundit të artistëve, një fragment i cili dukej si një përgjigje ndaj njëri-tjetrit.

Mirëpo ndonëse dyshja janë ndarë prej vitesh dhe vazhdojnë secili jetën e tyre me partnerët përkatës, fansat duket se herë pas herë duan t’i shohin bashkë.

Së fundmi një veprim nga ana e Dafinës dhe partneres së Ledrit, ka trazuar rrjetin. Dafina e cila dikur i ndiqte të dy, ka hequr nga Instagrami si Sarën dhe Ledrin.

Edhe Hoxha nga ana e saj nuk e ndjek Zeqirin. Nëse mendoni se edhe reperi nuk e ndjek, gaboheni. Ledri vazhdon ta ndjek Dafinën në Instagram, ndonëse ajo e ka hequr.

Epo nuk dihet çfarë e ka shtyrë Dafinën të mos i ndjekë papritur Sarën dhe Ledrin në rrjetin e saj social, mirëpo mbetet për t’u parë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *