• |
ide | kryesore

Fatos Nano në reanimacion, ish-kryeministri nën kujdesin e mjekëve

Arkiva, Lajme, Të fundit

Ish-kryeministri Nano, 70-vjeç, është shtruar në një spital privat në kryeqytet ku po merr trajtim mjekësor, raporton News24.


Sipas burimeve, Nano ndodhet nën kujdesin e mjekëve në reanimacion, por ende nuk dihen shkaqet shëndetësore dhe arsyeja e komplikacioneve.

23 Comments

  1. Ne bibel shkruhet se ne vendin e arnautllekut se,.. se,…..Mortja nuk ha mut dhe historia e ka vertetuar plotesisht

  1. Ne bibel shkruhet se ne vendin e arnautllekut se,.. se,…..Mortja nuk ha mut dhe historia e ka vertetuar plotesisht

   1. Zoti nuk harron pra, ti mban mend te gjitha mekatet. Beri pall ariu me jeten e shqiptareve, ska gje se ben ai pall ariu tani me jeten tos nanos siç kan qef tja bejne qefin komunistat e PS sot

  1. Pavarësisht se ka qenë pjesë e nomeklaturës dhe se bëri deri diku dhe punë të mira por dëshira për t’a hequr një çikë si shumë atë të uruarën pije po reflekton tani. Sidoqoftë i uroj shërim të shpejtë.

 1. Nano ne spital privat!????,, Pse ne kemi spitalet shteterore falas ,edhe instrumentat kirurgjikal na I sterlizon I madhi Edvin mavija me Ilir Beqen!? Ku I gjeti leket ky mafiozi qe kurohet ne spital privat,ky ka 18 vjet qe nuk po punon ,apo punon ne kazinot e Austrise?

 2. Ky ndyresira futi si kulture qe politikanin nuk e gjen gje edhe pse ndodhi 97-a. Ky i mesoi si vidhet, si shantazhohet Policia etj. Sot kemi nje Polici te Politizuar gjer ne palcë vetem se ky beri si pidhsëme.
  Pjerin Ndreu mund te shpjegoje me hollesi keto qe po them
  Keshtu qe ne pidh te kurves vafte sa me shpejt

 3. Ore e rendesishme eshte qe ju Shqipot ta keni ndergjegjen ne paqe!

  Pa c’i qi t’emen llogjikes!

  Fajin per te gjitha fenomenet negative te ketyre 32 viteve e ka Nano, Berisha, Meta dhe Rama!

  Se keta hodhen faren e te keqes sipas jush apo jo?!

  Po mire mo, pa me thoni, si mund te hedh rrenje nje fare nqs. vete toka nuk eshte pjellore?!

  E nqs. ishte fare e keqe, ju si fshatare e fermere te mire qe jeni, pse nuk e crrenjoset, por madje e vaditet, e fertilizuat, e rritet e se fundi i moret frytet e thara?!

  Po a nuk jeni juve more kokrra legenash qe shkoni nga fshati ne parlament? A nuk jeni ju te paret qe vidhni bashkefshataret tuaj? Po kush i shet votat?!

  Kush korrupton e kush korruptohet?!

  A nuk jeni pikerisht ju?!

  Skenderbeu ka thene: bythqirllikun nuk e solla une. Ate e gjeta mes jush.

  Kokrra legenash! S’ju vjen turp!

  Po ca jeni ju more? Eunuke? Gra harremi? Gaysha?

  Po ju duhet te jeni zoter te fatit tuaj o te zinj. Sot me teper se kurre.

  Sepse gjithcka eshte kaq komode dhe lehtesisht e arritshme.

  1. Nga shkrimi dukesh qe je fshatar se duket qe di me shume histori per fshataret qe vjedhin njeri tjetrin. Nuk eshte turp te jesh gjithsesi se ka fshati njerez te nderuar plot e me okë. Po fshataret qe hiqen si qytetare dhe urrejne prejardhjen jane me bythqirat e ketij kombi…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *