• |
ide | kryesore

FOTO/ Fidel Ylli marton vajzën, i pranishëm edhe Edi Rama

Arkiva, Paparazzi
Fidel

Presidenti i Komitetit Olimpik Shqiptar dhe ish-deputeti, Fidel Ylli ka këtë të diel një ngjarje të rëndësishme në jetë. Ai marton vajzën e tij, Pegin e cila ka dhënë fund beqarisë. Në ceremoninë e dasmës ishin të ftuar figura të njohura jo vetëm të fushës së sportit, por edhe politikanë.


Ra në sy prania e kryeministrit Edi Rama që shoqërohej nga bashkëshortja e tij, Linda. Rama dhe Ylli njihen për miqësinë e tyre të hershme. Në media qarkullojnë disa pamje. Një ceremoni e veçantë për nga organizimi. Vajza e Fidel Yllit shkëlqen me fustanin e bardhë duke kurorëzuar martesën e saj me Nima Eil. ©LAPSI.al

2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *