• |
ide | kryesore

Joe Jonas, këngë dedikuar aktores pas aludimeve për ndarje

Paparazzi

Joe Jonas këndoi një këngë dashurie që shkroi për gruan e tij, Sophie Turner, gjatë koncertit të Jonas Brothers  pavarësisht lajmeve që u publikuan disa orë përpara se çifti po shkon drejt divorcit.


Fansat prisnin  nëse grupi do të kishte  “Hesitate” në listën e tyre të zakonshme me 67 këngë në Moody Center në Austin, Teksas, gjatë pjesës “Happiness Begins” të turneut të tyre botëror Five Albums, One Night. Sapo kënga e 2019-ës filloi të luhej në fund të natës, publiku shpërtheu me emocion, siç shihet në videot e shpërndara në mediat sociale. Ata gjithashtu vunë re se Jonas kishte unazën e martesës gjatë shfaqjes, pasi e hoqi atë në datat e mëparshme të turneut.Frontmeni i DNCE e përshkroi më parë “Hesitate” si një “letër dashurie” për Turner, duke shpjeguar në filmin e koncertit të Jonas Brothers “Happiness Continues” 2020, “Është premtimi im për Sofinë.” Balada përfshin tekste prekëse si “Unë premtoj se do ta kalojmë  këtë” dhe “Falenderoj oqeanet që më dhanë ty”.

Page Six konfirmoi më herët të dielën se martesa katërvjeçare e Jonas dhe Turner është në krizë me një burim që na tha, “Joe po eksploron opsionet më të mira për të ardhmen e tij”. Revista People, ndërkohë, raportoi se ai ka punësuar një avokat divorci dhe burimet e TMZ pohuan se çifti ka pasur “probleme serioze” për të paktën gjashtë muaj.

As Jonas dhe as aktorja nuk kanë komentuar publikisht statusin e lidhjes së tyre. Dyshja nisën lidhjen në vitin 2016 dhe u fejuan vitin e ardhshëm. Ata u martuan në Las Vegas në maj 2019 dhe kanë dy vajza: Willa, 3 vjeç, dhe një 1-vjeçare, emrin e së cilës nuk e kanë zbuluar.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *