• |
ide | kryesore

Plas e qeshura në Kuvend/ Basha zgjidhet kryetar i Grupit Parlamentar …

Lajme, Të fundit

Teksa sot nisi sesioni i ri parlamentar, salla e Kuvendit është përfshirë nga të qeshura.


Shkak është bërë leximi i një kërkese të sjellë nga PD sot në orën 09:00 në sallën e Kuvendit, kur kryepalamentarja Lindita Nikolla prezantoi si kryetar grupi të demokratëve, Lulzim Basha.Ky njoftim ka shkaktuar të qeshura, si nga të majtët dhe të djathtët.11 Comments

 1. Me pelqeu kjo e qeshura e katundares se Burrelit, qe Basha e mori nga hiçi dhe tani i zgerdhihet. Inshalla Basha ka zene mend se gjer tani ka qene nje deshtak.

 2. Mjerë Amerika, Britania e Madhe dhe gjithë Perëndimi, tani që Gaz Bardhi dhe çeta e tij pa parti u futun në bunkerin e Berishës në luftën “epike” kundër tyre!Larva komuniste salih ka leshuar larvat e vogla neper media qe i paguan vete me milionat e 64 katshit ne qender

 3. po patjeter qe berisha ka marr leket nga kulla qe do shesi paradhenie dhe me ane te keyre kerkon te blej lulin,por luli nuk blihet. luli nuk blihet as me lek ne dore, as me vila, aty prapa. falenderojme lulin qe nuk shitet. Nje sugjerim per lulin: Nxirre pak me shpesh Z. Hani qe mos ta kuptojne populli qe zgjedhjet ishin farsa e rradhes.

 4. Hahahahahaha……..Vazhdon e qeshura ,pa mbarim…..
  Lul mafishja me pordhe Ariu,hahahah……..
  Duket se i ka ardhe koha per nji vizite tek psikiatri.Nuk ka mundsi me kene kaq koqe kandari sa te mos e kuptoje se asht i “FIKUR”.
  Nuk ka gjenerator,bateri apo kandele qe e ven ma n’pune.Nuk i shkon as benzina as nafta as korrenti.
  Asht gati per karrotrec dhe drejte e n’autovarreze.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *