• |
ide | kryesore

Këmbimi valutor/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro sot

Arkiva, Lajme, Të fundit
Këmbimi

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do blihet me 99.5 lekë dhe do shitet me 101 lekë.


Monedha evropiane sot do blihet me 107.1 lekë dhe do shitet me 108.1 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 111.4 lekë dhe do shitet me 112.8 lekë.Ndërkohë paundi britanik sot në tregun shqiptar të këmbimit valutor do blihet me 124.2 lekë dhe do shitet me 126 lekë.

Lexo më tej: Analiza e DW: Rama riformatoi qeverinë pas goditjeve nga SPAK Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *