• |
ide | kryesore

Korçë, gjendet i mbytur në ujërat e rezervuari i moshuari

Arkiva, Lajme, Të fundit
Korçë, gjendet i mbytur në ujërat e rezervuari i moshuari

Është gjetur i mbytur në ujërat e rezervuarittë Gjancit, gati 14 km larg qytetit të Korçës i moshuari që ishte larguar para disa ditësh nga banesa.


Burime të siguruta thanë se që nga dita e largimit nga banesa familjarët e të moshuarit kanë bërë denoncim në policinë e Korçës për zhdukjen e të afërmit të tyre.Nga ajo ditë policia por dhe familjarët kanë pasur kontakte me persona të tjerë por duket se asnjëri prej tyre nuk ka pasur informacion për të.

Burime jo zyrtare thane se kanë qene banorë të zonës që kanë parë një trup në ujërat e rezervuarit dhe menjëherë kanë lajmëruar policinë lokale, e cila ka bërë të mundur dhe nxjerrjen e trupit pa jetë nga ujërat e këtij rezervuari

Trupi i të moshuarit ndodhet në morg ku do behet dhe autopsiaLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *