• |
ide | kryesore

Këmbimi valutor 11 shtator/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro

Lajme, Të fundit
Këmbimi

Në tregun e këmbimit valutor sot, më 11 shtator 2023, dollari amerikan blihet me 99 lekë dhe shitet me 100.3 lekë. Monedha evropiane Euro blihet me 106.5 lekë dhe shitet 107.4 lekë.


Paundi britanik blihet me 123 lekë dhe shitet me 124.5 lekë. Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 72.5 lekë, ndërsa në shitje me 74.1 lekë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *