• |
ide | kryesore

Beyonce pjesë e MTV’s Video Music Awards 2023?

Arkiva, Paparazzi

Fansat e Beyonce janë mjaft të bindur se këngëtarja mund të futet në skenë në MTV’s Video Music Awards, e cila vjen ndërsa ajo vazhdon të bëjë turne nëpër botë.


Shumë fansa të këngëtares 42-vjeçare, të cilët janë pjesë e BeyHive, kanë vërejtur një boshllëk në orarin e saj mes turneut global. Madje, disa fansa të tjerë kanë nisur të hamendësojnë se Bey mund të bashkojë forcat me bashkëshortin e saj Jay-Z.Duke postuar në Twitter, një person kohët e fundit spekuloi: “Prisni së shpejti janë VMA-të dhe Beyonce ka një boshllëk në orarin e saj. A kemi një performancë?” Një tjetër komentoi: “Beyoncé do të marrë pjesë në VMA më 12 shtator, ajo ose do të performojë ose do të shpallë diçka.”

Një person i tretë më pas shtoi: “Diçka më thotë se Beyonce do të performojë në VMA”, ndërsa dikush tjetër iu lut MTV-së të bënte një Bey-formance (shiko çfarë bëmë atje), duke shkruar: “Hej @MTV do të bëhet  ditën e ditëlindjes sime (12 shtator) dhe gjithçka që dua është që të gjithë të jepni më në fund çmimin VMA Vanguard për Shakira. Dhe gjithashtu ndoshta Beyoncé të performojë disa këngë…”

Ndërkohë, shumë fansa shpresojnë që Shakira dhe Beyonce të bashkojnë forcat për një performancë befasuese. Për herë të parë në 17 vjet, Shakira do të performojë në VMA, madje do të nderohet si fituesja e çmimit Video Vanguard të këtij viti. Të nominuarit dhe marrësit e këtij çmimi shpesh kanë performuar një përzierje të hiteve të tyre më të mëdha, kështu që thuhet është se Shakira do të ndjekë shembullin.

Dhe tani shumë mendojnë se për shkak se Bey ka një ditë pushimi nga turneu i saj global më 12 shtator, ajo potencialisht mund të këndojë Beautiful Liar me Shakira live në skenë për herë të parë./Lapsi.al

 

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *