• |
ide | kryesore

Raporti i Scott Disick dhe Kourtney Kardashian

Paparazzi

Marrëdhënia e Scott Disick dhe Kourtney Kardashian është gjithnjë në zhvillim. Një burim i tha ET se ish-të, të cilët ndajnë Mason, 13, Penelope, 11 dhe Reign, 8, “nuk janë aq miqësorë sa kanë qenë” mes shtatzënisë së saj me bashkëshortin e saj, Travis Barker.


“Scott ka qenë shumë i heshtur kohët e fundit dhe është fokusuar te vetja dhe fëmijët e tij. Ai ka kaluar më shumë kohë në Miami dhe ka bërë gjërat e tij,” tha burimi për ET. “Scott përpiqet të jetë sa më mbështetës , por gjithashtu e di se është më mirë të mbajë distancën e tij, veçanërisht gjatë një kohe stresuese me operacionin e saj të fundit.”Frika shëndetësore e Kourtney ndodhi në fillim të muajit, kur Travis, i cili do të fillonte një turne europian me Blink-182, u kthye me nxitim në Kaliforni për “një çështje urgjente familjare”. Ditë më vonë, Kourtney zbuloi në Instagram se ajo kishte bërë “operacion urgjent fetal”.

Në qershor, një burim tjetër ofroi një pasqyrë të gjendjes shpirtërore të Scott në mes të shtatzënisë së ish-it të tij. “Scott po tregohet mbështetës sa më shumë që të jetë e mundur, ndërsa po përpiqet të kujdeset edhe për veten,” tregoi burimi. “Kjo lëndon  pak dhe ai gjithmonë do të ketë dashuri për Kourtney, por në të njëjtën kohë  është gjithashtu i lumtur dhe i emocionuar për të. Ai dëshiron të vazhdojë t dhe të fokusohet në jetën e tij personale.”/Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *