• |
ide | kryesore

Temperatura deri në 33 gradë celsius, parashikimi i motit për sot

Lajme, Të fundit

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta.


Temperaturat minimale do të luhaten 12-22 gradë, temperaturat maksimale parashikohen 25-29°C në veri, 31-33°C në zonën e ulët dhe zonat pranë bregdetit.Era do të jetë me drejtim Jug – Perëndim me shpejtësi 8 – 15 m/sek dhe dallgëzim të forcës 4 – 5 ballë në det të hapur.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *