• |
ide | kryesore

Britney Spears: Njerëzit nuk e dinë të vërtetën

Paparazzi
Britney Spears

Britney Spears duket se ka sekrete që nuk është ende gati t’i tregojë, pavarësisht se kujtimet e saj të shumëpritura, “The Woman In Me”, do të dalin brenda një muaji.


“Ka kaq shumë gjëra që kam mbajtur private dhe njerëzit do i zbulojnë një ditë… deri atëherë, ka 3 anë për çdo histori !!!” shkroi Britney përmes Instagram Story. “Ana juaj, ana ime dhe e vërteta !!!”Spears nuk hyri në detaje në postimin e saj se çfarë informacioni po fsheh aktualisht, por ajo la të kuptohet se ka të bëjë me gjërat “më të errëta” që  ka përjetuar në jetën e saj.

Vitin e kaluar, Page Six publikoi lajmin  se Princesha e Pop-it kishte nënshkruar një marrëveshje prej 15 milionë dollarësh për të treguar gjithçka, vetëm tre muaj pas përfundimit të konservatorit të saj të diskutueshëm 13-vjeçar.

Në një deklaratë pë shtyp thuhet se “Woman In Me”  është “një histori e guximshme dhe mahnitëse për lirinë, famën, amësinë, mbijetesën, besimin dhe shpresën”.

Britney përfundoi shkrimin e kujtimeve  në prill, katër muaj përpara se Sam Asghari të aplikonte për divorc nga aktorja e “Crossroads”. Megjithatë, Page Six mësoi në atë kohë se ndarja nuk do të ndikojë në publikimin e librit më 24 tetor, pasi detajet e divorcit nuk do të përfshihen në të./Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *