• |
ide | kryesore

Caitlyn Jenner shfaq pendesë pas deklaratës për Kardashian

Paparazzi, Slider

Caitlyn Jenner nuk kishte për qëllim të sulmonte Kim Kardashian kur tha se themeluesja e Skims “llogariti” rrugën e saj drejt famës.


Burime pranë saj  i thanë TMZ se ajo është penduar për deklaratën. Pendimet e Jenner thuhet se i janë transmetuar Kardashian, dhe ajo shpjegoi se traileri dramatik ishte redaktuar .Siç njoftoi më parë kompania e prodhimit, subjektet e paraqitura në serinë e shumëpritur me tre pjesë nuk kishin asnjë kontroll editorial – ndryshe nga “The Kardashians” e Hulu. Një tjetër burim i tha gazetës se Jenner, 73 vjeç, është krenare për arritjet e Kardashian.

I publikuar javën e kaluar, traileri dramatik paraqiste Caitlyn dhe mikun e familjes Kardashian Joe Francis të cilët diskutonin mbi metodat e yjeve të realitetit për të fituar famë dhe fuqi.

“Kimberly bëri llogaritje që në fillim: “Si të bëhem e famshme?”, ndau ajo  duke sugjeruar se kaseta intime  e viteve 2000 e Kardashian me ish-in e saj Ray J ishte një “mjet për një qëllim”. “Ishte për të krijuar një polemikë,” shtoi Francis, 50 vjeç.

Caitlyn, e cila ishte e martuar me matriarkun Kris Jenner për 23 vjet, tha në një deklaratë në kohën e publikimit të trailerit: “Jam jashtëzakonisht krenare për të gjithë fëmijët dhe njerkat e mi,” shtoi ajo. Pjesa tjetër e Kardashian-Jenners nuk i janë adresuar publikisht dokumentarëve. “House of Kardashian” do transmetohet në Mbretërinë e Bashkuar më 8 tetor në Sky Documentaries./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *