• |
ide | kryesore

E vërteta e romancës së Taylor Swift me Travis Kelce

Paparazzi, Slider

Taylor Swift dhe Travis Kelce thuhet se po e mbajnë lidhjen e tyre larg vëmendjes.


“Ajo dhe Travis janë shoqëruar dy herë dhe nuk është asgjë serioze”, tha një burim për Messenger. “Ajo mendon se ai është shumë simpatik dhe ata kanë dërguar mesazhe javën e kaluar. Ai është pak i turpëruar me vëmendjen e madhe që po marrin, por i ka thënë asaj se do të donte të vazhdonte takimet me të.Lajmi për romancën e tyre erdhi pasi futbollisti u përpoq dhe dështoi t’i merrte Swift numrin  e saj në turnrun Eras Tour në Kansas City, Mo., në korrik.

“Isha i zhgënjyer që ajo nuk flet para ose pas shfaqjeve të saj, sepse duhet të ruaj zërin për performancën”, tha ai gjatë një episodi të podcast-it “New Heights” me vëllain e tij, Jason Kelce. “Kështu që isha pak i mërzitur sepse nuk arrita gjithashtu t’i dorëzoja asaj një nga byzylykët që bëra për të.”

Ndërkohë, Jason vëllai i tij zbuloi së fundmi detaje kur u pyet për spekulimet e vazhdueshme rreth Travis dhe këngëtares së ” Love Story”.

“Është e vështirë të përgjigjem sepse nuk di vërtet shumë se çfarë që po ndodh me jetën e dashurisë së Travis”, tregoi ai në “WIP Morning Show”. “Por,  unë mendoj se është e gjitha 100 për qind e vërtetë,” shtoi ai./Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *