• |
ide | kryesore

Emma Roberts i kërkon falje aktores pas komentit transfobik

Paparazzi

Angelica Ross zbuloi së fundmi se Emma Roberts i kërkoi falje pas komentit të saj  transfobik në sheshxhirim.


“Faleminderit Emma që telefonove dhe kërkove falje”, shkroi Ross përmes X, i njohur më parë si Twitter. Ross nuk shkoi më në detaje rreth bisedës telefonike private të saj dhe Roberts, por postimi i saj erdhi një ditë pasi ajo sulmoi aktoren e “Scream Queens”.Ross shkoi në Instagram Live të martën dhe u tha ndjekësve të saj se Roberts dyshohet se e kishte keqtrajtuar atë në xhirime.

Aktorja pohoi se ajo ishte “duke qëndruar përpara Emës duke folur me të” kur kjo e fundit  thirri një anëtar të ekuipazhit dhe tha: “John! Angelica po tregohet sillet keq.” John thotë, “OK, zonja, mjafton, le të kthehemi në punë.” Dhe [Roberts] pastaj më shikon dhe shkon, ” Nuk e ke fjalën për zonjë?’”

Ross vazhdoi të thoshte se ajo ishte ende duke u përpjekur të përpunonte komentin e supozuar kur Emms u largua, duke e lënë konfuze.

“Nuk reagova  atëherë sepse e di nëse them diçka, problemi do të jem unë. Dhe unë e di këtë sepse ishte dikush që foli për diçka që ajo bëri dhe ata patën pasoja nga kjo,” shtoi ajo./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *