• |
ide | kryesore

Aksident në Bulqizë, automjeti përplaset me furgonin, një i lënduar

Lajme, Të fundit
Aksident

Një aksident ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në aksin rrugor Bulqizë-Shupenzë. Policia bën të ditur se në aksident janë përfshirë një furgon dhe automjeti tip “Benz”. Si pasojë e përplasjes së mjeteve ka mbetur i lënduar drejtuesi i fugonit, i cili po marr ndihmë mjekësore në spital.


Njoftimi i policisë:

Rreth orës 07.50, aksin rrugor Fushë Bulqizë-Shupenzë, janë përfshirë në një aksident automjeti tip furgon me drejtues shtetasin B.D., me automjetin tip “Benz”, me drejtues shtetasin A.F.Si pasojë e përplasjes së mjeteve ka mbetur i lënduar vetëm shtetasi B.D., i cili po marr ndihmë mjekësore në spital. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *