• |
ide | kryesore

Plagosi me thikë një 28-vjeçar në Kukës, identifikohet autori

Lajme, Të fundit
Korçë, dy të arrestuar për vjedhje

Një 24-vjeçar është shpallur në kërkim nga policia, pasi gjatë një konflikti të castit ka plagosur me thikë një të ri në Kukës. Autori i identifikuar është R. C., 24 vjeç, banues në Kukës.


Mësohet se, pas marrjes së njoftimit se në spitalin e Kukësit ishte dërguar për të marrë ndihmë mjekësore, një 28-vjeçar i plagosur me thike shërbime të Policisë Kukës, kanë nisur veprimet hetimore për zbardhjen e rrethanave të plagosjes.Nga veprimet ka rezultuar se i riu, ishte plagosur me thikë nga R. C., 24 vjeç, banues në Kukës, gjatë një konflikti të çastit mes tyre. Shtetasi me iniciale A. E. po merr asistencë mjekësore në Spitalin e Traumës dhe është jashtë rrezikut për jetën.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *