• |
ide | kryesore

Zgjedhjet në Kukës, policia merr në ruajtje 74 qendra votimi

Lajme, Të fundit

Policia ka marrë në ruajtje 74 qendrat e votimit për zgjedhjet në Kukës. Mësohet se policia ka marr në ruajtje dhe KZAZ-të, në mënyrë që të garantohet rendi dhe siguria publike.


Njoftimi i policisë:

Në kuadër të masave të marra nga Drejtoria Vendore e Policisë Kukës dhe Komisariati i Policisë Kukës, për garantimin e rendit dhe sigurisë publike, si dhe për mbarëvajtjen e procesit zgjedhor, njoftojmë se përfundoi marrja në ruajtje nga punonjësit e Policisë, e 74 qendrave të votimit (QV) dhe e KZAZ-së.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *