• |
ide | kryesore

Detaje nga romanca e Taylor Swift dhe Travis Kelce

Paparazzi

Taylor Swift dhe Travis Kelce po njihen me njëri tjetrin.


Pas paraqitjes së këngëtares në ndeshjen e së dielës në Kansas City Chiefs, një burim i tha People se marrëdhënia e saj me Kelcen është ende në fazat e hershme.“Ata thjesht po shoqërohen dhe nuk ka presion”, vuri në dukje burimi i brendshëm  duke shtuar se “ata po argëtohen” dhe ishin takuar para ndeshjes. “Por kjo ishte hera e parë që Taylor takonte mamin dhe babin e tij dhe të gjithë po kënaqeshin.

Aludimet rreth tyre janë krijuar prej javësh. Swift më pas nxiti thashethemet kur pranoi ftesën e Kelces për të ardhur në lojën e tij në stadiumin Arrowhead në Kansas City, Mo.  Pasi Chiefs mposhtën Chicago Bears, dyshja u filmua duke lënë dhomat e zhveshjes së bashku. Më pas shkuan në një festë pas Prime Social, një bar që ndodhet sipër  Ocean Prime.

Megjithatë, një dëshmitar okular i tha Page Six se të dy “nuk ishin vetëm” dhe se “me gjasa të paktën 100 njerëz” ishin të pranishëm. Festa shfaqi “shumë lojtarë” të cilët hynë dhe dilnin nga eventi privat “gjatë natës”. Swift dhe as Kelce nuk e kanë konfirmuar publikisht lidhjen e tyre. /Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *