• |
ide | kryesore

Kourtney Kardashian zbulon emrin e djalit të saj

Paparazzi

Fansat besojnë se  Kourtney Kardashian zbuloi aksidentalisht emrin e djalit të saj dhe Travis Barker në një foto të fshirë që nga ajo kohë.


Kourtney u dha ndjekësve të saj një pamje të një Wishing Tree për ardhjen e saj të ardhshme përmes Instagram Stories të dielën.Edhe pse krijuesja e Poosh hoqi shpejt foton në mediat sociale, një përdorues në Reddit kapi një pamje nga ekrani dhe zmadhoi një shënim të varur nga pema. Mesazhi, megjithëse i paqartë në fund, fillonte me, “May Baby Rocky…” Shumë ndanë reagimet e tyre për emrin e mundshëm në seksionin e komenteve.

“Rocky Barker  tingëllon si n një film vizatimor i fundit i viteve ’90/fillimi i viteve 2000,” shkroi një përdorues i Reddit, me një tjetër duke bërë shaka se emri mund të jetë “i shkurtër për Rockstar”.

Të tjerë, megjithatë, shprehën dyshime se Rocky do të jetë emri i vogëlushit pasi Barker, tashmë ndau mundësinë në një episod të “GOAT TALK” të Complex në korrik.

Kur rockeri Blink-182 pranoi se i pëlqente “Rocky 13” si opsion, vajza e tij 17-vjeçare, Alabama tha: “Nuk është emër i bukur!”, bërtiti ajo – dhe bateristi ra dakord.

Megjithatë, ai i shpjegoi arsyetimin e tij , duke thënë: “Rocky George luante kitarë për Suicidal Tendencies. Dhe vetëm numri më i madh i të gjitha kohërave. Dhe “Rocky” [është] filmi më i mirë i boksit i të gjitha kohërave.”/Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *